Péče o vás

V naší ordinaci se poznáte se svým zubním lékařem, dentální hygienistkou a každým členem našeho týmu. Vnímáme vás jako aktivního účastníka, zodpovědného za své zdraví a nápomocného při péči o váš chrup.

Naší úlohou je poskytovat vám veškeré informace o možnostech péče a nabízených kvalitních stomatologických službách s použitím moderních postupů, které vám zajistí zdravý chrup.

Dětská stomatologie

Naše péče je zaměřena na rodinu jako celek a proto zubní péči a ošetření nabízíme i vašim dětem. Jako první návštěvu doporučujeme pouze informativní prohlídku a teprve v rámci další návštěvy bychom se věnovali sanaci, pokud bude nutná.

V dětské stomatologii je časná první návštěva, prevence a pravidelné návštěvy zubního lékaře v půlročních intervalech nejdůležitějším krokem k tomu, aby vaše dítě mělo do budoucna pozitivní přístup k ústní hygieně a přirozeně zdravý chrup.

MUDr. Kateřina Bohuslavová

Studium stomatologie na 1. lékařské fakultě Univezity Karlovy v Praze jsem úspěšně dokončila v roce 2006. Od té doby až do roku 2019 jsem působila na renomované pražské klinice, kde jsem získala cenné zkušenosti a dlouholetou praxi, a zároveň jsem měla příležitost si osvojit moderní postupy v záchovné a protetické stomatologii včetně drobných chirurgických výkonů.

Své klientele samozřejmě poskytuji komplexní stomatologickou péči a individuální přístup a to za využití nejmodernějšího vybavení, které pacientům přináší nejvyšší možný komfort.

Mimo jiné se dlouhodobě specializuji na CAD/CAM systém Cerec, strojovou endodoncii a ošetření v analgosedaci.