Nabízíme nadstandardní záruky a garanci spokojenosti

Standardní záruční doba na stomatologické práce je 6 měsíců, my vám však na výplně a endodontické ošetření kořenových kanálků poskytujeme dvouletou záruku. Na nadstandardní výplně typu CEREC a protetickou práci nabízíme tříletou záruku.
Podmínkou je však vaše pečlivá domácí péče, dokončení komplexní léčby chrupu na základě léčebného plánu stanoveného na začátku ošetření, dodržování pravidelných preventivních prohlídek a také návštěvy dentální hygieny alespoň dvakrát za rok.

Praxe více jak 13 let z renomované kliniky
Specializace na CAD/CAM systém Cerec
Komplexní stomatologická péče
Nejvyšší možný komfort pacienta
Individuální přístup
Nové prostory a moderní vybavení

Ceník výkonů

Vstupní vyšetření (vč. RTG dokumentace)

Zdarma

V rámci první návštěvy vám bude zhotovena RTG dokumentace včetně OPG/3D CT skenu zubů, detailně pohovoříme o možnostech rekonstrukce vašeho chrupu a dalších variantách.

Zhotovení léčebného a cenového plánu

1 190 Kč

V návaznosti na vstupní vyšetření vám do další návštěvy nabízíme vyhotovení léčebného plánu s cenovou rozvahou. Vyhotovení léčebného plánu je hrazeno klientem.

Preventivní prohlídka (2x ročně)

Zdarma

Pravidelné návštěvy jsou zaměřeny na kontrolní prohlídku celé dutiny ústní včetně kontrolních RTG snímků. Návštěva zubního lékaře je doporučena dvakrát do roka a je hrazena ze zdravotního pojištění. U dětí je preventivní prohlídka také doporučena 2x za rok a začít byste měli již od prvních zoubků.

Fotokompozitní výplň

Od 990 Kč

Bílá estetická výplň se zhotovuje do všech úseků chrupu. Jedná se o syntetickou pryskyřici, která se v několika vrstvách nanese a poté vytvrdí UV lampou. Výhodou oproti amalgámu je tepelná a elektrická nevodivost, nulová koroze, zdravotní nezávadnost a samozřejmě také vynikající estetická stránka.

Skloionomerní výplň

Od 990 Kč

Jedná se o dočasnou výplň uvolňující fluoridy. Používáme ji v mléčném chrupu nebo jako dočasné řešení u dospělých lidí.

Dětská dočasná výplň

Zdarma

Používáme pouze skloionomerní materiály (ne amalgám), protože jsou zdravotně nezávadné a do mléčných zubů nejvhodnější.

Endodontické ošetření (1 kanálek)

Od 2 900 Kč

Ošetření kanálků je potřeba vždy po odumření zubní dřeně, ať už z jakéhokoliv důvodu. Na našem pracovišti používáme nejmodernější vybavení, strojové opracování kanálků Endomotorem Reciproc Gold a plnění rozehřátou pryskyřicí přístrojem Beefill 2in1. Toto ošetření je velmi časově i materiálově náročné, řadí se proto mezi finančně nákladnější položky ošetření. Je většinou možné jej provést v jedné až dvou návštěvách dle množství infekce uvnitř kanálku.

CEREC (inlay - overlay)

Od 5 900 Kč

V naší zubní ordinaci využíváme tento vysoce moderní CAD/CAM systém. Jedná se o špičkovou technologii skenování, počítačové 3D modelace a dokonale přesného frézování, s pomocí níž vytvoříme celokeramické zubní náhrady během jediné návštěvy pacienta v ordinaci. Odpadají tedy četná sezení a další čas nutný pro zpracování tradičních otisků a provizorií. Celokeramické materiály jsou nejestetičtější a odolné již v malých vrstvách, proto je potřeba jen nejméně nutná preparace.

Celokeramická korunka

od 7 500 Kč

Laboratorně zhotovená korunka případně můstek. Nabroušený pilíř zubu se musí otisknout, zhotovit provizorium a práce předat do laboratoře. Definitivní práce je pak hotová cca za týden. Alternativa k této laboratorní korunkce je náhrada vytvořená pomocí systému CEREC, kdy korunka je zhotovena na počkání během jedné návštěvy bez nutnosti otisku a čekání na hotovou práci. Více o systému CEREC se dozvíte výše.

Analgosedace (prvních 30 minut)

4 500 Kč

Jedná se o stav s navozenou sníženou úrovní vědomí. Využívá se zejména u velmi anxiózních (úzkostlivých) pacientů, kteří ošetření jinak zvládají jen s velkými obtížemi. Výhodou sedace je také amnézie na výkon (pacient si zákrok nepamatuje). Zajišťujeme provedení sedace lékařem se specializací v oboru anesteziologie. Před zákrokem je nutno 6 hodin nejíst a 3 hodiny nepít, po zákroku je nutno odejít s doprovodem.

Dentální hygiena/Recall

1 800/900 Kč

Dentální hygiena se řadí mezi preventivní obory. Její součástí je prevence vzniku parodontálních onemocnění (gingivitidy, parodontitidy) a zubních kazů. Díky pravidelným návštěvám na dentální hygieně se můžete vyhnout potížím v dutině ústní a výrazně přispějete k dlouhodobému orálnímu zdraví, které nekončí ztrátou zubů. Zajištěno ve spolupráci s ElitDent.

RTG intraorální

Zdarma

Rtg snímky zhotovujeme při pravidelných preventivních prohlídkách, tzv.bite-wings. Ty nám odhalí zubní kazy v mezizubních prostorách, kazy pod starými výplněmi, špatně zhotovené převislé výplně a korunky a další problémy, které bychom jinak pouhým okem neviděli. Dále máme možnost zhotovit speciální intraorální snímek pro detailní diagnostiku jednoho zubu.

OPG/CBCT

Zdarma

Tato zobrazovací technika nám umožňuje odhalit většinu problémů v oblasti kořenů zubů, čelistech a kloubního aparátu. Tento snímek zhotovujeme standardně jednou za 2 roky. Dle závažnosti problémů vyhotovíme buď panoramatický nebo 3D CBCT snímek.

Anestezie

Zdarma

Anestezie vám zajišťuje bezbolestné ošetření a nám podmínky na kvalitní práci. Používáme ty nejmenší jehličky, takže se nemusíte obávat ani vpichu. Pro klienty s onemocněním srdce nebo alergií na běžná anestetika máme k dispozici jiný typ anestetika bez adrenalinu.